Ana Sayfa Merak Edilenler Vakumlu Araç Tamiri

Vakumlu Araç Tamiri

399
3

Vakumlu Araç Tamiri Servisi

Vakumlu araç tamiri araçların kaporta, saç ve alüminyum alaşımlarından yapılan tavan benzeri bölümlerinde oluşan ezik, vuruk ve göçme gibi hasarların düzeltilmesinde kullanılan ülkemizde de oldukça yaygın olarak uygulanan bir yöntemdir. Genellikle hasarlı bölgenin çapının küçük olduğu ve hasarlı bölgedeki boyanın zarar görmediği durumlarda uygulanan bir yöntemdir.

İstanbul’un Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy ,Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu,Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp,Fatih Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Hasarlı bölgedeki boya katımında hasar varsa ya da daha önce boyalı bir göçük tamiri uygulaması yapılmış ise vakumlu araç tamiri bu bölge için uygulanamaz. Aynı zamanda bu yöntemin uygulanacağı araçlar 1988 model ve üzeri yıllarda üretilmiş olmaları gerekmektedir. Vakumlu araç tamiri yöntemi getirdiği birçok avantaj sayesinde geleneksel yöntemler yerine sıkça tercih edilmektedir. Ve Ülkemizde her geçen gün daha da popüler hale gelmektedir.

Vakumlu Araç Tamiri

Vakumlu Araç Tamiri Nasıl Uygulanır?

Aracın orijinal boyasına zarar verilmeden hasar almış bölgenin çekilerek düzeltilmesi işlemine vakumlu araç tamiri yöntemi denilmektedir. Vakumlu boyasız araç tamiri yöntemi uygulaması özel eğitim gerektiren ve özel ekipmanlar kullanılarak uygulanan bir yöntemdir. Amerika kaynaklı bu göçük onarım işleminde uygulanan bir diğer yöntem ise masaj yöntemidir.  Bu tamir yönteminde hasar özel olarak yapılmış demir çubukların göçük oluşan bölgeye yapılan basınçla düzeltilmesi yöntemini esas almaktadır.

Vakumlu Araç Tamirinin Avantajları Nedir?

Vakumlu boyasız araç tamiri yöntemiyle büyük oranda zaman tasarrufu sağlanır. Geleneksel yöntemlerle bir haftada tamiri gerçekleştirilecek araçlar genellikle aynı gün içerisinde sahiplerine teslim edilir. Bu tamir yöntemi ile oluşan hasar, hasar kaydında görünmeyeceği için aracınızın değerinde herhangi bir değer kaybı oluşmaz. Aynı zamanda bu harcamalar hasar kaydında görünmeyeceğinden aracınız kasko ve sigorta masraflarında herhangi bir fiyat artışı ile karşılaşmayacaksınız.

Vakumlu boyasız araç tamiri uygulaması tecrübe ve özel ekipman gerektirmesi nedeniyle bu tamir için seçeceğiniz merkez çok önemlidir.

DİĞER HİZMETLERİMİZ
Vakumlu Araç Tamiri
Oto Kaporta Boyama
Dolu Hasarı Onarımı
Kaporta Göçük Düzeltme
Mikron Boya
Pasta Cila Boya Koruma Servisi
Mini Onarım
Dolu Hasarı Tamiri
Boya Koruma
Tampon Tamiri
Boyasız Göçük Onarımı
Kaporta Boyama Servisi
Oto Yağmur Kaydırıcı Cam Koruma
Boya Koruma Faydaları
Jant Temizliği ve Bakımı

Bu Yazıya Oy Ver
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz