Ana sayfa Merak Edilenler Boya Koruma Fiyatları

Boya Koruma Fiyatları

248
0
PAYLAŞ

Boya Koruma Fiyatları konusuna değinmeden önce bir önceki yazımızda boya koruma nedir konusuna cevap vermeye çalışmıştık. Yazımızı okuyan takipçilerimiz belki araba koruma, boya koruma fiyatları, oto koruma boya koruma uygulaması yaptırmaya karar vermiş olabilecekleri düşüncesiyle boya koruma fiyatları konusu hakkında da bilgi vermek istedik.

Boya Koruma Fiyatları Nelerdir?

Boya koruma fiyatlarını en çok bilinen uygulama merkezlerinden alarak sizlerin uygulama fiyatları konusunda fikir sahibi olmanızı sağlamaya çalışacağız. Ancak göz önünde bulundurmamız gereken konular olduğunu düşünmekteyiz. Bu konuları genel olarak açıklamaya çalışacağız.

İstanbul’un Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy ,Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu,Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp,Fatih Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Öncelikle boya koruma ve bu hizmeti uygulayanların fiyatları arasında farklılıklar olduğunu görebilmekteyiz. Bunun temel nedeni bilinen markaların pazarlama tekniği ile birlikte kendi ürün ve hizmetlerini ön plana çıkararak farkındalık oluşturmak istemeleridir. Bunu yaparken de kullandıkları koruyucu ürünleri, işlemleri çeşitlendirme yoluna gitmişlerdir. Bu nedenle kullanılan malzeme kadar, önemli olan uygulama merkezinin işçiliğidir.

Çünkü fiyatı belirleyen malzemeden çok işçilik olmakla beraber, eldeki malzemeyi en doğru şekilde uygulanması da etkilidir. Olaya farklı bir örnekle bakacak olursak; iki aşçı olduğunu varsayalım ve ikisi de aynı malzemeden yemek yaptıklarını düşünelim sonuçta iki ustanın da yaptığı yemek aynı olmayacaktır. Uygulama yaptıracağımız merkezi hakkında referans bulmaya çalışarak, oradaki ustalarla sohbet ederek ve mesela polisaj makinelerinde ki pedlerin durmuna temziliğine bakarak fikir edinmeye çalışmalıyız.

Sizlere firma olarak en uygun fiyatı sunmaktan onur duyarız. En iyi şekilde aracınızın pasta cila ve boya koruma hizmetini sunmaktan gurur duyuyoruz. Bizimle iletişime geçiniz.

Bu Yazıya Oy Ver
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here