Ana sayfa Merak Edilenler Boyasız Kaporta Tamiri

Boyasız Kaporta Tamiri

370
3
PAYLAŞ

Boyasız Kaporta Tamiri Servisi

Boyasız kaporta tamiri son zamanlarda popüler olmaya başlayan ve özellikle boya uygulaması kullanılmadığı için daha çok tercih edilen bir yöntem haline gelmiştir. Tüm araç gruplarında uygulanan bu yöntem sayesinde araçlarda boya işlemi yapılmamış olmaktadır. Birçok kişi araçlarda boya olması konusunda oldukça hassas bir yaklaşım sergilemektedir. Boyasız kaporta tamiri hizmeti iki farklı yöntem kullanılmaktadır.

İstanbul’un Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy ,Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu,Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp,Fatih Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

İlk olarak az hasarlı kaportalar için uygulanan vakumlama yöntemidir. Bu yöntem sayesinde aracın orijinal boyası aynen yerinde kalmaktadır. Herhangi bir zımparalama işlemi asla yapılmamaktadır. Az hasar alan kaportalar için ideal çözüm bu yöntemdir.

Daha ağır hasarlarda kullanılan yöntem ise masaj adı verilen düzeltme yöntemidir. Masaj tamir uygulamasında kaportada hasar görmüş bölge için özel olarak kullanılan metal çubuklar ile kaportaların başka bir işleme gerek kalmanda düzeltilmesi yapılmaktadır.

Boyasız Kaporta Tamirinin Faydaları

Boya kullanılan yöntemlerden farklı olarak oto kaporta boyama işlemi boyasız kaporta tamiri sayesinde araçların piyasa değerinde bir kayıp yaşanmamaktadır. Bilindiği gibi araçların boyalı olması satış anında hem satışı zorlaştırırken hem de satış fiyatını ciddi anlamda düşmektedir. Bu yöntem sayesinde aracınızın hem orijinalliği bozulmazken hem de fiyatı olumsuz olarak etkilenmeyecektir.

Boya kullanılarak yapılan tamirat işlemlerinde birçok unsur devreye girdiği için en az 3 gün gibi bir sürede arabanızı tekrar kullanabilmekte iken bu yöntemle aynı gün içersinde aracınız kullanıma hazır hale gelmektedir. Özellikle aracını acil kullanması gereken kişiler için oldukça cazip bir özellik durumundadır

Ayrı yeten bu yöntem diğer boya ile yapılan tamiratlara göre güvenlik açısından ve orijinalliğin korunması açısında son derece avantajlı durumdadır. Eğer kaliteli bir işçilik ile yapılırsa boyasız kaporta tamiri uygulaması dışarıdan yad a herhangi bir cihazla asla belirlenememektedir.

Bu Yazıya Oy Ver
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
PAYLAŞ

3 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here