Ana sayfa Mikrofiber Kurulama Bezi Nedir?

Mikrofiber Kurulama Bezi Nedir?

3.44K görüntülenmeOto Nedir?
0

Otomobil tutkunlarının boya koruma ve detaylı temizlik yaparken hiç şüphesiz önemli aşaması da aracın kurulanmasıdır. Yıkanmış aracı kurularken canımıza sıkabilecek çiziklere sebebiyet verebiliriz ya da kuruluma vaktimizi alır yorucu olur.

Arabamızı kurulama sırasında yaşanabilecek tüm olumsuzlukların önüne Uber Blue Mikrofiber Kuruluma Bezi ile geçebiliriz.

Uber Blue microfiber kurulama bezini diğer bezlerden ayıran en önemli özelliği 24×36″ = 60 – 90 cm boyutuyla kendi ağırlığının 10 katı su emme özelliğidir. Bu özelliği sayesinde aracınızı hızlı bir biçimde çizmeden, iz veya hav bırakmadan kolayca kurulayabilirsiniz.

Çarşaf veya eski elbise parçalarıyla oto kurulayan kullanıcılar hem enerjilerini hem vakitlerini hemde araçlarını çizme ihtimaliyle kurularlar. Son yıllarda mikrofiber bezler çıktı diyeceksiniz bu bezlerde yeterli olmamakya el kadar bezlerler tüm aracı kurulayamazsınız bez ıslanır ve kurluma özelliğini kaybeder.

Uber Blue Mf Bezin (+) Artıları ve Özellikleri:

  1. Microfiber özellikteki kenarları
  2. Tüy, iz, hav bırakmaz %100
  3. Ağırlığının 10 katı suyu absorbe edebilir
  4. Bir kedi yavrusu kadar kabarık

Test – Yorum:

ChevroletClubTR, MerivaClub ile ortaklaşa düzenlediğimiz buluşmada zirai ilaçlama pompası yardımıyla proteo oto şampuanı ile yıkanmış 3 adet Opel Meriva 7-8 dakika içerisinde kurulandı.

Fiyatı:

Ülkemizde 30-40 TL aralığında fiyatlara satın almanız mümkün. Yurtdışında ise 6 – 8 sterlin civarında satın alabilirsiniz. İçinizden bir beze bu kadar para verilirmi dediğinizi duyar gibiyim fakat yukardada bahsettiğim gibi el kadar 5 tane bezle kurulama yapana kadar ultra kaliteli tek bezle oto kurulana işini kökünden çözebilirsiniz.

Sonuç:

Sonuç olarak alıp kullanırsanız pişman olmayacağınız ve vazgeçemeyeceğiniz malzemeniz olacaktır. Bezi kirlendikten sonra özel yıkama şampuanı veya sıvı sabunla yıkayabilirsiniz. Çamaşır makinesinde yumuşatıcı koymadan da yıkayabilirsiniz.

Bu Yazıya Oy Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
usta Sorulan soru 25 Şubat 2018
7/24 Oto Kurtarıcı Çağır