Ana sayfa İstanbul Mobil Boyasız Göçük Düzeltme

Mobil Boyasız Göçük Düzeltme

126
0
PAYLAŞ

Mobil Boyasız Göçük Düzeltme Servisi

Boyasız göçük düzeltme bir çok kullanıcının büyük sorunlarından birisi. Boyasız göçük düzeltme işlemi bir çok farklı şekilde yapılmakta ancak bunların en bilineni vakumlama tekniği.Mobil Boyasız Göçük Düzeltme servisimiz ile, aracınız nerede olursa olsun, gelip onarıp gidiyoruz.

İstanbul’un Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy ,Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu,Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp,Fatih Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Bu vakumlama tekniği 5 cm çapındaki tüm göçükleri özel Amerikan takımlarıyla düzelteilebilmekte. Ayrıca bu teknik sayesinde aracınızın orjinalliği bozulmaz ve ilk günkü görünümüne ulaşır.

Bilinmesi gereken bir diğer konu ise, daha önce işlem görmüş ya da macunlanmış olan bölgede vakumlama tekniği kullanılmamaktadır. Bu tip durumlarda macun ve boyanın aşınma ve çatlama ihtimali fazla olduğu için farklı teknikler ile bu işlem gerçekleştirilmektedir.

Mobil Boyasız Göçük Düzeltme İşlemleri

PDR tekniği en bilinen teknikler arasındadır ve göçük düzeltme konusunda en başarılı tekniklerden birisidir. Bu teknikte göçük üzerine özel aletler monte edilerek, dışa doğru bir kuvvet uygulanarak kaporta eski haline getirilmektedir. Göçüğün bulunduğu noktaya masaj tekniği uygulayarak göçüğünüz düzeltilmektedir ve herhangi bir deformasyona maruz kalmamaktadır. Kullanılan bu tekniğin aracınıza herhangi bir zararı yoktur ve orjinalliğini kesinlikle bozmamaktadır. Bu sayede aracınızın 2. el piyasasında değer kaybı yaşamamış olursunuz.

PDR Boyasız Göçük Düzeltme

PDR tekniği ile göçük düzeltme işlemi ortalama 30 ila 40 dakika arasında, göçüğün boyutuna ve hasarına göre değişebilmektedir.

PDR ile göçük düzeltme tekniği aracınız bir çok farklı bölgesinde kullanılmaktadır. Aracınızın tamponunda, kapısında veya çamurluklarında bu tekniği rahatlıkla, aracınızda herhangi bir iz bırakmadan kullanabilirsiniz.

Bu Yazıya Oy Ver
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here