Ana sayfa Oto Koltuk Temizliği

Oto Koltuk Temizliği

3.06K görüntülenmeOto Nedir?
0

Atas markasının vinet çok amaçlı temzilik ürününü sekiz aylıkaracımın arka koltuk döşemesinde  yer alan ne lekesi olduğunu anlayamadığım beyaz renkli nohut tanesi kadar lekeyi çıkarmak için test ediyoruz.

Oto koltuk döşemesinde yer alan leke aşağıda yer verdiğimiz fotoğraflarda da görülmekte. Lekeyi ıslak mendil ile çıkarmayı denediğimde çıkmadığını gördüm. Her arka kapıyı açıp kapadığımda gözüme takılmakta ve hoşuma gitmemekteydi.

En sonunda Atas ürünlerinden genel amaçlı temizleyici diyebileceğimiz Vinet Oto deri, döşeme, kumaş v.b. temizleyicisini denedim.

Vinet ürününü uygulama biçimimiz lekeli koltuk döşemesi kısmını iki fıslatıp, 30-40 saniye kadar bekleyip mikrofiber bez yardımı ile sildim ve leke çıktı sonuç olarak. Aşağıdaki fotoğraflarda da daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Atas Vinet ürünün ayrıca hem otomobilin iç koltuk döşeme kumaş deri motor halı yüzeylerinde kullanabileceğiniz gibi fayans ütü tabanı aspirator v.b. yüzeylerde de kullanabileceğimiz yönünde bilgi var. Kısaca kuvvetli hijyenik ve bahsedilen ürünler üzerinde zararlı bir etki bırakmayan genel amaçlı temizleyici diyebileceğimiz temizlik kimyasalıdır.

Sonuç olarak atas vinet ürününü kullanarak mekanik parçalar, mobilyalar, perdeler, mutfak eşyaları, oto içerisinde deri ve plastik yüzeylerin detaylı temizliğini yüksek temizleme gücüne sahip aktif sıvıyla iz bırakmadan durulama yapmadan temizleyebilrisiniz.

Bu Yazıya Oy Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
usta Sorulan soru 25 Şubat 2018